Vārtsargu treniņi Riga

Igors Labuts

Contacto

Teléfono

000000

Click para contactar al entrenador

Lugar

Riga

Smiltene

Gulbene


Igors ir profesionāls vārtsargs, kas spēlē Latvijas Virslīgā.

Jau no agrās bērnības Igors ir nodarbojies ar visdažādākajiem sporta veidiem, tomēr interese par futbolu ņēma virsroku pār visiem pārejiem hobijiem.

Jau sākot ar savu pirmo treniņu 9 gadu vecumā Igors vienmēr spēlējis kā vārtsargs. Bērnībā un pusaudža gados viņš ir trenējies Daugavpils Bērnu un jauniešu sporta skolā Nr. 1.

Igors uzsāka profesionāla sportista karjeru 15 gadu vecumā, kad viņš parakstīja līgumu ar Latvijas Pirmās Līgas klubu SK Blāzma.

Šajā komandā Igors pavadīja 2,5 sezonas,  kopā ar komandu mērojot ceļu no Pirmās Līgas jaunpienācēju statusa līdz pat debitēšanai Latvijas Virslīgā. Pateicoties Igora progresam, degsmei un atdevei, viņam tika izteikts piedāvājums trenēt Rēzeknes Bērnu un jauniešu sporta skolas audzēķnus. Igors ar prieku izmantoja šo iespēju, tādējādi iesaistoties trenera darbā jau 17 gadu vecumā!

Par nākamo soli Igora karjerā kļuva pievienošanās Īrijas Pirmās Līgas komandai Sporting  Fingal. Īrijā viņš ne tikai pilnveidoja savas prasmes, bet arī pirmoreiz pats piedalījās J4K vārtsargu apmācībās un augsti novērtēja zīmola produkciju, ko pats turpina izmantot arī šodien.

Pēc atgriešanās no Īrijas Igors pievienojās ambiciozajiem Latvijas Pirmās Līgas jaunpienācējiem – FB Gulbene.

Kopā ar šo komandu viņš ir izcīnijis uzvaru Latvijas Pirmās Līgas turnīrā, tādējādi izpelnoties ceļazīmi uz Latvijas Virslīgu. 2011. gada sezonas laikā, 13 reizes dodoties laukumā, Igors ir palīdzējis klubam ierindoties 7. vietā, kas Virslīgas jaunpienācējiem ir apsveicams sniegums.

Pašlaik Igors turpina pilnveidot savas prasmes, kā arī aktīvi piedalās jauno vārtsargu apmācībā. Viņš iegūst augstāko izglītību Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā speciālitātē “Sporta veida (futbola) vecākais treneris un vadītājs sporta jomā”

Cita informācija:

  • 2 reizes atzīts par labāko vārtsargu divos turnīros 2007. un 2010. gados
  • Latvijas Pirmās Līgas Čempions 2010. gadā
  • 21 spēle Latvijas jaunatnes izlašu rindās ( U-16,U-17,U-18 un U-19)